Jan Kubiš ve spolupráci s Aliancí kulatého stolu, z.s., a partnery, pořádá protestní shromáždění „DEMISE VLÁDY“ 16.08.2022 na Staroměstském náměstí v Praze

Zdeněk Novák, rada AKS pro Čechy:
„Je čas činu !“
Chtěli bychom vás seznámit s mladým klukem jménem Honzik Kubiš , který ve spolupráci a s podporou mnoha lidí připravuje poprvé vlastní akci.
Potěšilo nás, že takhle mladý kluk má rozhled, zajímá se a není mu jedno co se v naší kotlině děje.
Je připraven vyrazit do boje i přes to, že ho od této aktivity mnoho lidí odrazuje a vyprávějí mu pohádky o tom jak to nemá cenu, že se tím nic nezmění atd.
Tenhle kluk je inspirací pro všechny ty, kteří se vzdali snu o budoucnosti která by pro všechny mohla být začátkem spolupráce a sjednocení.
Důvodem proč se sjednotit, koordinovat činnosti a bojovat je situace, do které jsme se jakožto Češi, Moravané a Slezané dostali hlavně kvůli naší nečinnosti a neochotě postavit se problémům čelem.
Málokdo byl ochoten minimálně vnímat co se děje, připustit si pravdu a něco pro to udělat (čest výjimkám).
Každý z nás musí začít hlavně sám u sebe.
Mnoho z nás to již pochopilo a snad to pochopí i další lidé.
Žádám každého z vás aby jste pomohli s propagací a pokud to jen trochu půjde, přijďte toho kluka a zároveň i sebe v této nelehké době osobně podpořit:
Pokud by někdo z vás chtěl pomoct s akcí nebo i jinak, kontaktujte nás prosím buď pomocí emailu: jankubis.akce160822@post.cz
nebo případně telefonicky kontaktujte organizátory akce:
Zdeněk Novák – +420 725517089
Roman Wimmer – +420 608744297
PS:
Někteří lidé hledají důvody, proč něco nejde.
My hledáme způsoby, jak by to jít mohlo!!!
Děkuji za přečtení a případně za sdílení letáku.